معرفی فعالیت های ماویژگی هایی که ما را از دیگران متمایز می کند

 • برآورد فنی اولیه مطابق با نیاز شما و اخذ مشاوره از شرکتهای سازنده برتر

 • ایجاد تورهای مجازی از آخرین و بروزترین محصولات تولیدی در سراسر دنیا

 • برنامه ریزی دقیق و مدیریت خرید، تامین و تجهیز ماشین آلات انواع خطوط تولید

 • مانیتورینگ تمامی فرایندهای منتهی به استقرار تا تولید ماشین آلات مطرح در دنیا

 • برخوردار سازی آخرین تجربیات از زبان متولیان صنایع تولید مختلف در سراسر دنیا

 • کوتاه سازی روابط بین الملل در زمینه تامین و تجهیز انواع ماشین آلات


چرا باید ما را انتخاب کنید؟

شرکت بازرگانی و مهندسی راسل پیشگام در ارائه خدمات مشاوره، تامین و تجهیز کارخانجات تولیدی در زمینه غذایی، دارویی، بهداشتی، بسته بندی و... افتخار دارد با اتکا بر عملکرد صحیح و مدیریت نظارت بر کیفیت، آماده رسیدگی به درخواست شما بزرگواران می باشد

 1. گام اول: مشاوره

  یکی از مهمترین و ابتدایی ترین رویکردهای مدیران با تجربه راسل، ایجاد فضای مشاوره صحیح می باشد. شما می توانید در فرایند طراحی و استخراج مفاهیم پایه تجهیزات مورد نیاز بروی مدیران ارشد و خبره راسل حساب ویژه باز کنید.

 2. گام دوم: استخراج منابع

  در این برهه از استقرار دسترسی به منابع کافی و موثر گامی مفید در زمینه فرایند راه اندازی تولیدات می باشد. مدیران با تجربه راسل با اتکا به حسن انجام کار اسبق و دسترسی به منابع کارساز در سراسر دنیا این موقعیت را برای شما فراهم می سازد تا با خیالی آسوده، انتخابی درخور و صحیح داشته باشید.

 3. گام سوم: طراحی

  تیم مهندسی و طراحی راسل با اتکا به دانش فنی اجرایی در این برهه می توانند با مراجعه به محل کارخانه و بررسی اولیه از محل استقرار تجهیزات اطمینان حاصل نموده و تماما مطابق با برنامه ریزی و نیل و نظر بطنی از جانب کارفرما عمل نماید. این مهم باعث می شود نگرانی شما از جانب استقرار درخور بهره مند شده و همواره همسو با اهداف شرکت از یک برنامه ریزی دقیقی نسبت به استقرار برخوردار باشد.

 4. گام چهارم: راه اندازی اولیه

  در این گام از فرایند تولید با تکیه بر پشتوانه حدود دانش قبلی و همچنین مسئولین فنی هریک از طرفیت قرارداد تجهیزات مستقر، در کنار شما خواهد بود تا بتوان در کوتاهترین زمان دسترنج تمامی تلاشها را ضمن برخورداری از مفاهیم پایه ای به آنچه سالها در ذهنتان پرورش دادید را عملی سازد.

 5. گام پنجم: تامین مواد اولیه

  شرکت راسل ضمن برخورداری از تامین تجهیزات فنی و مهندسی تولید، در این فرایند می تواند تمامی ملزومات و مواد لازم جهت تولید پیوسته را در اختیار شما قرار داده و همواره خیالتان را از بابت تامین مواد اولیه برای تولید را ۱۰۰% آسوده سازد.