----------------------------------------------------------

 

این شرکت در سال 1960 تاسیس گردیده و فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین الات تولید آب میوه و انواع کنسانتره ، بالاخص ماشین الات تولید شراب متمرکز نمود. به مرور زمان و با توجه به کیفیت ماشین آلات این شرکت، شرکت DellaToffola برای تکمیل ماشین آلات خود ، در سال 1970 ساخت خطوط تصفیه آب و فاضلاب ، RO ها و شربت خانه های انواع نوشیدنی را آغاز نمود که با اقبال بسیار گسترده ای مواجه گردید.

 

فیلترهای این شرکت از بهترینها در جهان میباشد و کمتر کارخانه ایست که فعال در زمینه نوشیدنیها بوده و به جهت افزایش کیفیت محصول خروجی خود، از فیلترهای این شرکت استفاده ننماید . بیش از 180 فیلتر از این شرکت در مدلهای مختلف، در ایران مشغول به کار است. همچنین شرکت آرین تبریز ، تولید کننده انواع کنسانتره میوه ها ، از خطوط کنسانتره این شرکت استفاده مینماید.

 

آخرین تکنولوژی این شرکت در ساخت فیلترها، به فیلتر سرامیک معروف بوده که توانایی بسیار بالای آن ، زبانزد متخصصین این صنعت قرار گرفته که اولین نمونه آن در ایران، در شرکت سهند مراغه ( شیرین عسل ) آغاز بکار نموده است.

 

در ایران ، فیلترهای و ماشین آلات Dellatoffola در کوکاکولا ( خوشگوار )  پپسی ایران  تکدانه  ارپانوش ( محصولات ایستک )  کنسانتره انار مهد طیبات  شرکت ساسان - شرکت آرین تبریز و بسیاری  دیگر از واحدهای فعال در این صنعت مشغول بکار میباشد.


                           

 

 

 

 

اطلاعات تماس

آدرس: تهران - خيابان دكتر بهشتي ( عباس آباد ) - خيابان صابونچي ( مهناز ) - كوچه چهارم - پلاك 15 - واحد 1

تلفن: 43 68 51 88 (21) 98+                                      88516842 (21) 98+

mail: info[at]rassel.ir