کمپانی IPI:  این کمپانی ایتالیایی  که عضو  گروه بزرگCoesia  می باشد با حدود 4 دهه فعالیت در زمینه ساخت ماشین آلات بسته بندی Aseptic محصولات لبنی (اعم از شیر و خامه با ماندگاری بالا ) و آبمیوه ها در حجم های مختلف ( از 100 میلی لیتر تا 1000 میلی لیتر)  با اشکال مختلف فعالیت دارد و در 40 کشور دنیا در حال ارائه خدمات و سرویس های لازم در این زمینه می باشد. این کمپانی سازنده ماشین آلات و متریال لازم می باشد که 97 درصد از تولیدات به خارج از ایتالیا صادر می شوند. شرح مختصری از آنها را در زیر ملاحظه می فرمائید :     

ipi-1

دستگاه پرکن flexpeed aseptic : با سیستم عامل   roll-fed :   این دستگاه نوآوری دستیابی به موفقیت در بسته بندی پاکت برای محصولات مواد غذایی مایع است، که برگرفته از دانش IPI در فن آوری Aseptic همراه با تخصص در اتوماسیون   Coesia است.

ipi-2

 

دستگاه aseptic    NSA با سیستم عامل roll-fed:    پرکننده آسپتیک NSA  برای پرکردن شیر، آب،  سس گوجه فرنگی و دیگر نوشیدنی های غیر گازدار و محصولات مایع است.

ipi-3

دستگاه درب بند که عملکردی مستقل از پرکن دارد.  بطوریکه پس از عملیات پرکردن ، دستگاه  درب بند، درب ها را بطور مستقیم بر روی  پاکتی که از قبل پر و بسته بندی شده است، نصب می کند. 

ipi-4

  نمونه های مختلف  درب برای پاکت  

ipi-5

مواد چند لایه :

مواد چند لایه با کیفیت بالا بخش مهمی از سیستم بسته بندی آسپتیک ما هستند و برای تولید محصول  مایع پرشده ، بسیار مهم است.
ساختار چند لایه به طور خاص برای تضمین یک مانع حفاظتی برای محصولات پر شده، یکپارچگی ساختاری بسته و خواص عالی  بسته طراحی شده است.

ipi-6

  1. لایه پلی اتیلن(PE)  داخلی: سطح تماس با محصول
  2.  رزین چسبنده: چسبندگی بین لایه های آلومینیوم و سطح تماس با محصول
  3. فیلم آلومینیوم: مانع نور، گاز و آلودگی
  4.  پلی اتیلن: لایه ورقه ای بین فیلم آلومینیوم و مواد کارتنی
  5. کارتن: ساختار بسته برای استحکام و ثبات بهتر
  6.  چاپ:  گرافیک تاثیر بالا
  7.   لایه پلی اتیلن  (PE) بیرونی : حفاظت در مقابل رطوبت و آلودگی خارجی

 

بسته بندی ثانویه :

به منظور محافظت از محصولات شما در طول فرایند تحویل، ما قادر به ارائه  راه حل های زیادی از جمله بسته بندی ثانویه هستیم.

ipi-7

  کاغذهای مربوط به کارتن Aseptic: کارتن آسپتیک ما به طور مطلوب خواص سلولز را که به بسته بندی قدرت و ثبات می دهد، به طور مطلوب استفاده می کند. این فیبر منبع طبیعی تجدیدپذیر از جنگل هایی است که به بالاترین استانداردهای زیست محیطی و سیاست های جنگلداری دست یافته اند.

لایه های آلومینیومی و پلی اتیلن فوق نازک از محصول پرشده در پاکت در مقابل  نور، رطوبت و اکسیژن محافظت می کند تا توزیع امن محصول را به مصرف کننده تضمین کند.

سیستم های بسته بندی ما حمل و نقل و ذخیره سازی محصول را راحت تر می کند.

ipi-8

انواع پاکت های بسته بندی : طیف گسترده ای از اندازه های موجود در حجم های 100 میلی لیتر، 125 میلی لیتر، 200 میلی لیتر، 205 میلی لیتر، 250 میلی لیتر، 330 میلی لیتر، 335 میلی لیتر، 375 میلی لیتر،500 میلی لیتر، 750 میلی لیتر و 1000 میلی لیتر وجود دارد که امکان می دهد تا 28 مدل مختلف از بسته ها با ابعاد و اشکال مختلف قابل دستیابی باشد. ضمنا کمپانی  IPIهمواره آماده کار با مشتریان برای طراحی اشکال بسته بندی سفارشی است.  

ipi-9ipi-10