دو نمایشگاه SEMIE در میلان ایتالیا و  Brau  در شهر نورنبرگ آلمان با حضور گسترده تولید کنندگان ماشین آلات صنایع نوشیدنی برگزار گردید. نمایشگاه SIMEI به دلیل ارتباط بیشتر با نوشیدنی های الکلی، تقریبا با اقبالی از کشورهای اسلامی مواجه نشد و البته برخلاف آن، نمایشگاه BRAU مورد استقبال گسترده قرار گرفت . همه شرکتها تلاش داشتند تا با به نمایش گذاشتن آخرین دست آوردهای تکنولوژی خود، گوی سبقت را از دیگران ربوده ، موفق به جذب بازار بیشتری گردند.

در این بین، همانطور که انتظار میرفت، گروه Della Toffola حضوری بسیار پر رنگ و چشمگیر داشت و با غرفه ای به متراژ بیش از 1000 متر، تلاش نمود تمام شرکتهای تحت مجموعه خود را گرد آورده و قدرت و تکنولوژی خود را در تامین ماشین آلات به نمایش گذارد. شرکت DellaToffola بزرگترین شرکت ماشین ساز ایتالیایی حاضر در هر دو نمایشگاه بود.

در غرفه DellaToffola اکثر شرکتهای تحت این مجموعه به شرح زیر، تولیدات خود را به نمایش گذاردند:

1-         واحد ماشین سازی DellaToffola

این شرکت با قرار دادن 3 فیلتر از سری فیلترهای گزیلگور و سرامیک خود، تنوع تولید خود را به معرض نمایش گذاشت.

یک فیلتر 50 تنی گزیلگور – یک فیلتر 10 تنی و یک فیلتر سرامیکی 8 تنی ، ماشین آلات ساخت این شرکت بودند که در غرفه مورد اشاره به نمایش گذاشته شدند.

 

2-         AVE Filling and packaging technology

این شرکت نیز با به نمایش گذاشتن یک ماشین فیلر از سری ماشین آلات فیلر الکترونیک خود، قابلیت بالای خود را در تامین ماشین آلات پرکن به معرض نمایش گذاشت.

درایام برگزاری نمایشگاه و در ساعاتی مشخص، نحوه تغییر و آماده سازی دستگاه برای بطری با سایزی جدید به نمایش گذاشته میشد تا ادعای ای شرکت مبنی بر قابلیت 15 دقیقه ای دستگاه برای تغییر سایز به اثبات برسد.

به منظور امکان دیدن بهتر اجزای ماشین، این دستگاه بدون Cover در نمایشگاه قرار داده شده بود.

در طول نمایشگاه، شرکت AVE موفق به واگذاری و انعقاد قرارداد برای 4 پروژه متفاوت گردید که با احتساب این قراردادها، فروش این شرکت در سال 2015 از مرز 110 دستگاه ( خط تولید ) گذشت.

 

3-         Priamo

این شرکت نیزیک Premix  به ظرفیت 20  و یک مجموعه CIP را به نمایش گذاشت .

 

4-         Zitalia

این شرکت نیز دو دستگاه لیبل زن خود را به نمایش گذاشت :

اول دستگاه لیبل زن OPP که به صورت زمان بندی شده ، برای بازدید کنندگان راه اندازی میگردید و با اعلام گارانتی 200 میلیون بطری ، اطمینان خود به تکنولوژی بکار رفته را به اثبات بازدید کنندگان میرسانید.

در هنگام نمایش، سرعت دستگاه بر روی 70 هزار بطر در ساعت تنظیم گردیده بود.

دستگاه دیگر این شرکت، از سری دستگاه های لیبل زن خود چسب بود که برای ظرفیت 25.000 لیبل در ساعت طراحی گردیده.

در روز پایانی نمایشگاه، Zitalia با اعلام نائل شدن به افتخار " پر فروش ترین دستگاه لیبل زن جهان در سال 2015 " لیست فروش خود را به بازدید کنندگان ارایه نمود.

لیست این فروش ها در وب سایت راسل، نماینده انحصاری این شرکت در ایران و در لینک زیر قابل دسترس است:

 www.Rassel.ir

 

در طول برگزاری سه روزه نمایشگاه، Zitalia موفق به انعقاد قراردادهای جدید برای واگذاری 9 دستگاه لیبل زن گردید.

عکسهای گرفته شده از این نمایشگاه، در لینک زیر قابل رویت میباشد :

http://rassel.ir/index.php/en/gallery/photos/category/30-exhibitions