این کمپانی در سال 1964 توسط آقای Pietro Fioravanti با نام Italiana pack  بنا نهاده شد  و در اکتبر 2003   گروه SPS Italiana Pack Systems به گروه بزرگ PFM پیوست.

 SPS    متخصص در ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک برای محصولات نان و بیسکویت به صورت stacked (توده ای) و یا on edge (بر روی لبه) و همچنین ماشین آلات پرکردن بیسکویت و ویفر به صورت ساندویچی است. بازارهای اصلی این کمپانی اروپا، ایالات متحده آمریکا، خاورمیانه و شرق دور و چین هستند.

در واقع ماشین آلات  SPS ، ماشین آلات یکپارچه ای را برای بلندکردن و رج کردن محصولات وارد شده از نوار نقاله فر پخت بیسکویت یا تونل های خنک کننده شکلات های تخته ای و ماشین آلات مختلف تغذیه اتوماتیک ایجاد می کند.  

ماشین آلات این کمپانی شامل flow-wrappers با سرعت بالا برای محصولات تک قسمتی، چند بسته ای و محصولات

 On edge (مرتب شده بر روی لبه) ، پرکن ها برای پر کردن محصولات با یک یا دو طعم، انواع مختلف تجهیزات جانبی و خطوط کامل می باشند. اختصاص 3 درصد از گردش مالی سالیانه به قسمت تحقیق و توسعه، همراه با به روز رسانی آموزشی منظم برای کارکنان، به این کمپانی اجازه داده تا بهترین استفاده را از فن آوری در طراحی ماشین آلات و خطوط اتوماتیک ببرد. بخش فنی هم به طور مستقل و هم با همکاری PFM کار می کند.

 • خط بسته بندی flow pack و تغذیه کننده های اتوماتیک برای بسته بندی بیسکویت و ویفر به صورت ساندویچی

   

   

   

 • خط بسته بندی بیسکویت به صورت Pile ، ماشین آلات بسته بندی اولیه به همراه کارتونینگ، اپلیکاتور نوار برش تاشو و  واحد سیل   

   

   

 • ماشین آلات هندلینگ برای بیسکویت on edge ، متصل به لودر حجمی  جهت تغذیه زنجیر نوار پرش و انتقال محصول  که با حرکت آهسته در 90 درجه به بسته بندی با چرخ های روتاری ختم می شود.

   

   

 • ماشین آلات توزیع ردیفی برای محصولات تخته ای  و کیک های لایه ای که متصل به تغذیه کننده خطی و بسته بندی با سرعت بسیار بالاست.